KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13036160

nr 1303 6160

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 2/2. Oramat löst blad. Bladets mått: 56x79 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:31:47

24/1 15:02:21 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander